Sotto Voce Foorum - Foorumi kasutustingimused

Foorumi ametlik keel on eesti keel, seega palume kõigil rääkida just selles keeles. Kasutada võib võõrkeeli, kuid sellisel juhul tuleks vastavad laused tõlkida ka eesti keelde

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi koheselt läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta otseselt siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündsusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalselt labaseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võidakse sind kohe ja alatiseks foorumist pagendada. Iga postitusega kaasnev IP aadress salvestatakse, et foorumis korda hoida. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Foorumis ei aktsepteerita spämmi sisaldavaid postitusi, mis pole kooskõlastatud administraatoriga. Spämmi alla klassifitseeritakse igasugused ostu-müügi kuulutused, reklaamid jne. Administraatoritel ja moderaatoritel on viimane sõna teemal, kas asi on spämm või mitte.

Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele. Foorumi tarkvara kasutab küpsiseid, millega salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Foorumi omanik pole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.